הרשי לנו למכור לך תרופת פלא. בחינם

16.07.2014 / פורסם בפעילות גופנית
גלולת לבבות

יש לנו מוצר מדהים למכור לך. הקדישי חמש דקות מזמנך לקריאת ניסיונות השכנוע שלנו – ואם לא תשתכנעי – תקבלי את כל הכסף בחזרה. תודה.

כמה היית מוכנה לשלם על גלולת פלא שהוכח מדעית כי היא מגנה מפני מחלות, מבטיחה תחושת שמחה ומרץ, שומרת על המשקל ובנוסף מחדדת את המחשבה? האם היית מוכנות לשלם מחיר פעוט של חצי שעה ביום כדי לזכות להשתמש באותה גלולה?

עכשיו החליפי את המילים "גלולת פלא" ב"פעילות גופנית". כן, פעילות גופנית, לא מאוד מאתגרת, של חצי שעה ביום – תספק את כל היתרונות של אותה גלולת פלא דמיונית.

  יתרונות פיזיים

פעילות גופנית מחזקת את ליבך, מורידה את לחץ הדם ואת רמת הטריגליצרידים (שומנים לא בריאים) ומעלה את רמת הכולסטרול הטוב (HDL). פעילות גופנית יכולה למנוע לא רק מחלות לב, אלא גם סוכרת, שבץ, סרטן, ודלקת פרקים. את היתרונות תרגישי לא רק במניעת מחלות אלא גם בשיפור היציבה, המרץ, שיווי המשקל ואיכות השינה.

יתרונות מנטליים

פעילות גופנית מגבירה את נוכחותם של חומרים מסוימים במוח, הגורמים לנו תחושת שמחה, מורידים את הלחץ ומגבירים תחושת רוגע ושלווה. מחקרים הוכיחו כי פעילות גופנית יכולה להקל על תחושות דיכאון קל וחרדה. בנוסף, תרגישי הרבה יותר טוב עם עצמך לאחר שתצליחי להתמיד בפעילות גופנית סדירה.

 

יתרונות קוגנטיביים

פעילות גופנית מגבירה את זרימת החמצן למוח וגורמת למוח לגדל תאי מוח חדשים (נוירונים). מה זה אומר? שתתחילי להרגיש חדה יותר, מרוכזת יותר ועם יכולת יכולת פתירת בעיות משופרת. גם כושר הריכוז ויכולת התכנון שלך ישתדרגו.

שמירה על משקל תקין

פעילות גופנית יכולה לסייע במניעת עלייה במשקל או לסייע להורדה במשקל – גם ללא שינוי תזונתי בתפריט שלך. פעילות גופנית גורמת לשריפת קלוריות ואף יוצרת מסת שריר שממשיכה לשרוף קלוריות גם בזמן מנוחה.

אם טרם השתכנעת עד כה "לרכוש" את הגלולה שאנחנו מציעים לך – כנראה שאנחנו אנשי מכירות ממש גרועים, כי המוצר הזה מושלם וחף מחסרונות. כן השתכנעת? מצוין. מה שנשאר זה לבחור את סוג הגלולה המתאים לך מבין המבחר הכמעט אינסופי שיש לנו להציע לך.

איזה סוג פעילות גופנית?     

כל סוג של פעילות אירובית יעניק לך את היתרונות שפירטנו, בכל גיל, וגם אם מעולם לא עסקת בפעילות גופנית. פעילות אירובית הינה פעילות המשתמשת בשרירים הגדולים בגוף, כגון הרגליים, ויוצרת עלייה בקצב הלב והנשימה. הליכה, ריצה, רכיבה על אופניים ועלייה במדרגות הן דוגמאות קלאסיות לפעילות אירובית. לרוב האוכלוסייה מומלצת פעילות גופנית מתונה, כזו שגורמת לנו להתנשף ולהזיע מעט. המבחן המקובל למדידת רמת האירוביות הרצויה הוא שתוך כדי הפעילות ניתן לנהל שיחה, אך לא לשיר.

כמה זמן? את כבר יודעת את המחיר: 30 דקות, 5 ימים בשבוע. יודעת מה? יש לנו מבצע למצטרפות חדשות: התחילי עם חמש דקות ליום, ולאט לאט הגבירי את הקצב. איך אנחנו?

תתחדשי! את ומשפחתך עוד תודו לנו על כך.

כתבה אלישבע לנגנר, מנהלת פרוייקטים בקהילה מטעם המרכז לבריאות לב האישה

 

 

 

כתיבת תגובה

TOP